İTİRAZIM VAR

Gazeteci Ayşegül Doğan ile Yazar Yıldırım Türker’in hazırladığı, unutulması istenen başlıkları hatırlatan program; hayatın içinde, gölgede bırakılanlara, itirazı olanlara, sahici tanıklıklara ses oluyor.

bölüm 631 Aralık 2020

Seyrantepe Konteyner Kent’te Yaşayan Vanlı Depremzedeler Anlatıyor

175 aile tam 9 yıldır Seyrantepe’deki konteynerlarda yaşıyor.

YOUTUBE’DA İZLE
bölüm 521 Aralık 2020

İzmir, Van–Lice Olmasın

Ayşegül Doğan ve Yıldırım Türker’in hazırladığı İtirazım Var, “İzmir, Van–Lice Olmasın” bölümü ile yeniden tv’de yayında! Bu bölüm, 9 yıl evvel yaşanan Van depreminden, 45 yıl önceki Lice depremine uzanıyor, çoktan unutulmuş depremzedelere mikrofon uzatıyor.

DAHA FAZLA GÖSTER
bölüm 411 Eylül 2020

İstanbul Sözleşmesi Yaşatır

Ayşegül Doğan ve Yıldırım Türker’in hazırladığı İtirazım Var, “İstanbul Sözleşmesi Yaşatır” bölümü ile yeniden tv’de yayında! Bu bölüm, İstanbul Sözleşmesi için alanlarda, meydanlarda, sokaklarda direnen kadınlara ses açıyor.

DAHA FAZLA GÖSTER
bölüm 33 Eylül 2020

Mülteci Mezarlığı Van

Ayşegül Doğan ve Yıldırım Türker’in hazırladığı İtirazım Var, “Mülteci Mezarlığı Van” bölümü ile yeniden tv’de yayında! Bu bölüm ölümü göze alarak hayata tutunmaya çalışan mültecilere ses açıyor.

DAHA FAZLA GÖSTER
bölüm 228 Temmuz 2020

Cizre Kıpkırmızı Hâlâ Koronavirüs Cizre’de neden arttı?

Ayşegül Doğan ve Yıldırım Türker’in hazırladığı İtirazım Var, “Cizre Kıpkırmızı Hâlâ” bölümü ile yeniden tv’de yayında! Bu bölüm pandemi sürecinde kendilerine reva görülenlere itirazı olan Cizrelilere ses açıyor.

DAHA FAZLA GÖSTER
bölüm 13 Temmuz 2020

Pandemide Kadınlar

İtirazım Var, ilk bölümünde sözü kadınlara veriyor.

DAHA FAZLA GÖSTER